مطالب منتخب مشاهده بیشتر

آپدیت اینستاگرام: اضافه شدن قابلیت پخش زنده ویدیو و ارسال پیام به صورت مخفی

آپدیت اینستاگرام: اضافه شدن قابلیت پخش زنده ویدیو و ارسال پیام به صورت مخفی

قابلیت پخش زنده اینستاگرام

آموزش + اخبار

تاریخ انتشار: 2 آذر 1395
تعداد دیدگاه ها: 2 دیدگاه
دانلود کنید
تحلیل و بررسی

اینستاگرام امروز قابلیت پخش زنده ویدیو و ارسال تصاویر و ویدیو‌ها به صورت مخفی را به سرویسش اضافه کرد.

حدود یک هفته پیش بود که اینستاگرام رسما قابلیت ویدیو زنده را در این اپلیکیشن تائید کرد و امروز شاهد معرفی این ویژگی هستیم. امروز قسمت Story در اینستاگرام قابلیت ویدیو زنده را دریافت کرد. متأسفانه فعلا قابلیت مذکور در دسترس نیست و این قابلیت که مربوط به بخش Story و Explore می‌شود در طول هفته‌های جاری به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد.

برای به اشتراک گذاشتن ویدیو زنده می‌توانید به‌سادگی در اپلیکیشن اینستاگرام به سمت راست سوایپ کنید تا بخش دوربین اجرا شود و سپس با لمس دکمه Start Live Video می‌توانید ضبط ویدیو و به اشتراک‌گذاری زنده آن را شروع کنید. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که اینستاگرام محدودیتی را در این خصوص اعمال کرده است و بیشترین مدت پخش ویدیو زنده یک ساعت است.

آپدیت اینستاگرام: اضافه شدن قابلیت پخش زنده ویدیو و ارسال پیام به صورت مخفی

به محض اینکه یکی از افرادی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید، اقدام به پخش زنده ویدیو کند، در قسمت Story زیر تصویر پروفایل وی تگ Live یا زنده نمایش داده می‌شود. همچنین امکان کامنت گذاشتن و لایک کردن نیز در حین پخش زنده ویدیو وجود دارد.

البته قابلیت ویدیو زنده تنها ویژگی‌ای نبود که امروز اینستاگرام معرفی کرد. توسعه‌دهندگان در این به‌روزرسانی جدید قابلیت مخفی شدن تصاویر و ویدیو‌های به اشتراک گذاشته‌شده از طریق دایرکت با دوستان و گروه‌ها را نیز اضافه کرده‌اند. اساسا کاربران اینستاگرام از طریق این ویژگی می‌توانند تصاویر و ویدیو‌هایشان را به گروه‌ها و افراد مورد نظرشان بفرستند و بعد از مشاهده آن توسط کاربرانی که دریافتش کرده‌اند، تصویر و ویدیو مذکور مخفی می‌شود. برای انجام این کار کافی است که به سمت راست صفحه سوایپ کنید تا دوربین اجرا شود و سپس تصویر و ویدیویی را ضبط کنید. حال می‌توانید با لمس دکمه پیکان مانند موجود در صفحه، آن را به‌صورت خصوصی ارسال کنید. همچنین امکان ارسال تصاویر و ویدیوهای مذکور به‌صورت هم‌زمان به گروه‌ها و افراد مختلف نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که این تصاویر و ویدیو‌ها بعد از اینکه فرد دریافت‌کننده آن‌ها را مشاهده کرد، مخفی می‌شوند.

در صورت گرفته شدن اسکرین شات از این تصاویر یا ویدیوهای ارسال شده، کاربر هشداری را دریافت خواهد کرد تا مطلع شود که از پیام ارسال شده‌ی وی اسکرین شاتی ثبت شده است.

اشتراک گذاری:
عضویت در کانال تلگرام اندروید تایم به آسانی ما را دنبال کنید :) اینجا کلیک کنید

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران

(2 دیدگاه)
#10328 Vahid salehi 14 بهمن 1397
نسخه اندروید: 4.2 | مدل گوشی: Huawei730

لایو زنده نداره اینیستا گرامم مشکلش چیه؟؟

پاسخ
#10998 مدیر سایت 14 اسفند 1397

قابلیت لایو اینستاگرام نسخه اندروید 5 و بالاتر پشتیبانی می کند

پاسخ